Telefon: 724 859 409

  Telefon: 601 299 608

Pacar Servis to firma wyróżniająca się na rynku profesjonalną obsługą, szerokim zakresem usług strong>mechaniki pojazdowej oraz najnowocześniejszym, precyzyjnym i  najwyższej jakości sprzętem.

Między innymi posiadamy urządzenie do geometrii w systemie 3D, pozwalające na szybkie i dokładne ustawienie geometrii pojazdu poprzez regulację zarówno osi przedniej, jak i tylnej.

Oferujemy również bezpłatne ozonowanie wnętrza przy serwisie klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie sterylizuje układ wentylacyjny usuwając nieprzyjemny zapach z wnętrza pojazdu i eliminując drobnoustroje znajdujące się w kanałach wentylacyjnych.

Wymieniając ogumienie proponujemy pompowanie kół azotem bez dodatkowych opłat. Opona napełniona azotem utrzymuje ciśnienie trzykrotnie dłużej niż opona napełniona tlenem, co bezpośrednio wpływa na wydłużenie żywotności opony i zachowanie optymalnych właściwości trakcyjnych. Dbając o zadowolenie z naszych usług, oferujemy odbiór i dostarczenie pojazdu do klienta w systemie door-to-door.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje auto trafi w ręce fachowca, a naprawa będzie przeprowadzona profesjonalnie, powierz auto w nasze ręce.

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników oraz najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm są gwarancją, że awaria zostanie rozpoznana, a naprawa wykonana fachowo i solidnie.

 

Serdecznie zapraszamy!
PACAR SERVIS