Telefon: 724 859 409

Potrzebujesz lawety? A może trzeba wykonać szybką naprawę zepsutego auta w trasie? Skontaktuj się z nami! Dojeżdżamy do klienta w każde miejsce, w czasie krótszym, niż możesz się tego spodziewać. Usługi wykonujemy profesjonalnie i bezpiecznie, na dogodnych dla Ciebie warunkach.

Świadczymy holowanie aut dostępne przez całą dobę. Ściągamy pojazdy, które uległy awarii lub brały udział w zdarzeniach drogowych. Holujemy samochody zarówno w naszym kraju jak i poza jego granicami. Zajmujemy się również transportem motocykli, maszyn rolniczych oraz ciągników. Oferujemy pomoc przy zmianie koła, źle zatankowanym aucie, przypadkach rozładowania się akumulatora i wszystkich innych problemach, które spotkały Państwa na drodze.

Kupiłeś samochód za granicą? Zadzwoń, a my pomożemy Ci w jego transporcie.

Nasza laweta to Renault Master z silnikiem 2.3 litra o mocy 150 km. Auto wyposażone jest między innymi w kompresor do pompowania kół, instalację rozruchową do awaryjnego odpalania auta (rozładowanego akumulatora) czy wyciągarkę boczną do wyciągania aut będących poza jezdnią.

Gdy jednak zajdzie potrzeba transportu auta do warsztatu, podróżujący mogą liczyć na komfortowe warunki. Wnętrze lawety jest funkcjonalnie wyposażone oraz klimatyzowane.