Telefon: 724 859 409

Chip Tuning Kielce Świętokrzyskie

 

Zajmujemy się profesjonalnych chip tuningiem w Kielcach. Pomiaru mocy dokonujemy na profesjonalnej hamowni drogowej 4x4. Chip Tuning (Kielce) najbardziej efektywny jest w silnikach wspomaganych turbosprężarką, zarówno benzynowych, jak i dieslach. Podnoszenie mocy odbywa się poprzez modyfikowanie oprogramowania komputera sterującego pracą silnika (ECU). Odpowiednio dobrane sterowanie dawkowaniem paliwa, zapłonem i ciśnieniem turbosprężarki może bezpiecznie podnieść moc nawet o 30%. W jednostkach wolnossących przyrost mocy zwykle nie przekracza 10%. Wartości te nie wpływają negatywnie na żywotność silnika, układu przeniesienia napędu i skrzyni biegów.

Wszystkie mody podczas chip tuningu w Świętokrzyskim wykonujemy indywidualnie do każdego auta po pomiarze mocy na hamowni co gwarantuje idealnie wykonaną modyfikacje.

Rozwiązujemy problemy z: filtrami DPF, FAP, EGR, AdBlue, Klapami kolektora ssącego, Przepustnicami, DTC

 

chip tuning kielce

 

 

Chip Tuning Świętokrzyskie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Chip Tuning Kielce

Lubisz swój samochód, ale uważasz, że brakuje mu mocy? A może po prostu chcesz zwiększyć osiągi swojego auta, bez ponoszenia wysokich kosztów? Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem będzie chip tuning. Kielce i całe woj. świętokrzyskie zapraszamy!

Hamownia pozwala określić faktyczne osiągi i moc danego samochodu, które często różnią się od zapewnień producenta lub sprzedawcy używanego pojazdu. Tego rodzaju badanie jest bardzo istotne, ponieważ wyłącznie dobrze wykonany chip tuning (Kielce) da pożądane efekty. Niestety nieprawidłowe parametry i działania niedoświadczonych fachowców mogą nie tylko sprawić, że pojazd nie zyska mocy (mimo zapłacenia za usługę), ale także ulegnie poważnej usterce. W tym miejscu zapewniamy, że pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze rzetelnie podchodzą do współpracy z klientem i każde zlecenie traktuję w sposób indywidualny.

Interesuje Cię chip tuning w świętokrzyskim? Jeśli mieszkasz w okolicy Kielc, to zapraszamy do naszego warsztatu. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, by idealnie zaplanować modyfikacje dla danego modelu samochodu, jak i osiągów pojazdu. Zachęcamy także do skorzystania z innych usług z naszej oferty. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim samochodem, to na pewno pomożemy! Zawsze kierujemy się profesjonalizmem i oferujemy konkurencyjne ceny.

Pacar Servis - profesjonalny chip tuning w świętokrzyskim!