Telefon: 724 859 409

Diagnostyka komputerowa - elektromechanika - elektronika

 Wielu kierowców tęskni za czasami, w których do naprawy samochodu wystarczył młotek i dwa klucze. Nowoczesne samochody wyposażone są w szereg elektronicznych systemów, dzięki którym możliwe jest spełnienie m.in. rygorystycznych norm emisji spalin. Druga strona medalu jest jednak taka, że każdy komputer zespolony jest z szeregiem czujników, a w przypadku radykalnej zmiany parametrów pracy silnika, kierowca może zostać o tym poinformowany. Stąd też kontrolka „check engine” na desce rozdzielczej. Diagnostyka komputerowa wykorzystuje obecne we wszystkich współczesnych samochodach złącze diagnostyczne OBDII. Za jego pomocą możliwe jest zlokalizowanie źródła usterki, weryfikacja parametrów silnika w czasie rzeczywistym i usunięcie ewentualnych błędów. Gorąco zapraszamy na diagnostykę komputerową, na przykład przy okazji corocznego serwisu klimatyzacji samochodowej!

Naprawa elektroniki samochodowej

Ta sama elektronika, niestety, bywa zawodna. Nasz warsztat specjalizuje się w naprawach elektryki i elektroniki samochodowej. Nasi elektrycy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie niezbędne do szybkiej i precyzyjnej weryfikacji uszkodzeń układu elektrycznego. Od niedziałającej szyby elektrycznej, przez „choinkę” na desce rozdzielczej, aż po niesprawny układ ładowania – naprawimy każdą usterkę.

 Elektromechanika obejmuje:

naprawy elektryki, elektroniki
diagnostykę komputerową
kodowanie oraz programowanie
adaptacje
usuwanie immobiliserów
klonowanie sterowników
rozkodowanie radia

Oferujemy profesjonalny chip tuning wraz z pomiarem mocy na Hamowni 4x4. Każda modyfikacja wykonywana jest indywidualnie na podstawie wyników z hamowni.

Zajmujemy się także rozwiązywaniem problemów z filtrem cząstek stałych DPF, AdBlue, EGR, DTC i FAP. Niestety gromadzące się w filtrze cząstki powodują jego stopniowe zapychanie i utratę wydajności.

Zapraszamy!