Telefon: 724 859 409

Specjalna oferta dla posiadaczy flot samochodowych: zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Nasze doświadczenia i zaangażowanie powodują, że jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem w obsłudze aut firmowych. Obsługujemy floty samochodów osobowych,  dostawczych, busów, maszyn budowlanych oraz traktorów rolniczych.

 Dbamy o to, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Wszystkie naprawy wykonywane są po autoryzacji przez osobę odpowiedzialną za auta firmowe, w celu zapoznania się z kosztami. Zlecając obsługę floty samochodów w naszym warsztacie możesz w znaczący sposób zredukować koszty serwisowe poprzez możliwość wyboru zakresu usług, jak i producenta części zamiennych. W ramach współpracy zajmujemy się m.in. wulkanizacją, obsługą układów klimatyzacji, mechaniką, elektromechaniką, regeneracją części a także większymi remontami silników samochodowych.

 Zlecając nam opiekę nad swoimi pojazdami, otrzymasz 15% rabatu na wszystkie świadczone usługi niezależnie od wielkości floty. Rabat ten może wzrosnąć nawet do 30% przy dłuższej współpracy. Dodatkowo opieka nad firmowymi samochodami obejmuje 24-godzinną pomoc drogową. Dysponujemy w pełni wyposażoną autolawetą. Interweniujemy zarówno w przypadkach drobnych awarii, jak i poważnych kolizji drogowych.

 Proponujemy Państwu usługę DOOR TO DOOR, która polega na odbiorze samochodu flotowego ze wskazanego wcześniej adresu oraz  odstawieniu naprawionego już auta również na wskazany adres.

 Zapewniamy Pomoc Drogową 24h w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. Nasi mechanicy naprawiają pojazdy zepsute w trasie. Dysponujemy własną Autolawetą.

 Zapraszamy do współpracy!