Telefon: 724 859 409

Nasz warsztat zajmuje się naprawą i serwisem klimatyzacji zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, busach, autobusach, jak i maszynach rolniczych lub budowlanych. Do serwisu wykorzystujemy w pełni automatyczny i nowoczesny kombajn, przystosowany do obsługi układów klimatyzacji wykorzystujących czynnik R134a.

Standardowy serwis klimatyzacji samochodowej obejmuje:

 kontrolę lub wymianę filtra kabinowego
odciągnięcie starego czynnika i oleju z układu
wytworzenie próżni w celu osuszenia układu
sprawdzenie szczelności układu
podanie nowego oleju sprężarkowego
 podanie barwnika UV
napełnienie układu nowym czynnikiem
kontrole wydajności układu klimatyzacji

 Dodatkowo na życzenie klienta świadczymy usługę odgrzybiania metodą ozonową. Jest to doskonała i ekologiczna metoda na sterylizację wnętrza pojazdu oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.

 Serwis klimatyzacji powinno się przeprowadzać nie rzadziej niż raz na dwa lata. Okresowa obsługa konieczna jest w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu. Podczas serwisu podajemy olej, który jest niezbędny w celu smarowania sprężarki, dlatego też warto włączać klimatyzację w okresie zimowym. Układ klimatyzacji konserwowany jest w trakcie swojej pracy.

Nasi Klienci często wykonują serwis klimatyzacji przy okazji sezonowej wymiany opon w naszym zakładzie wulkanizacyjnym .

 Nie zwlekaj aż klimatyzacja przestanie działać. Przyjedź już dziś i uniknij zbędnych kosztów!