Telefon: 724 859 409

  Telefon: 601 299 608

Nasz warsztat zajmuje się naprawą i serwisem klimatyzacji zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, busach, autobusach, jak i maszynach rolniczych lub budowlanych. Do serwisu wykorzystujemy w pełni automatyczny i nowoczesny kombajn, przystosowany do obsługi układów klimatyzacji wykorzystujących czynnik R134a lub R1234yf.


Standardowy serwis klimatyzacji samochodowej obejmuje:

- Kontrolę lub wymianę filtra kabinowego

- Kdessanie starego czynnika i oleju z układu

- Kytworzenie próżni w celu osuszenia układu

- Sprawdzenie szczelności układu

- Podanie nowego oleju sprężarkowego

- Podanie barwnika UV

- Napełnienie układu nowym czynnikiem

- Kontrole wydajności układu klimatyzacji.


Dodatkowo na życzenie klienta świadczymy usługę odgrzybiania metodą ozonową. Jest to doskonała i ekologiczna metoda na sterylizację wnętrza pojazdu oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.


Serwis klimatyzacji powinno się przeprowadzać nie rzadziej niż raz na dwa lata. Okresowa obsługa konieczna jest w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu. Podczas serwisu podajemy olej, który jest niezbędny w celu smarowania sprężarki, dlatego też warto włączać klimatyzację w okresie zimowym. Układ klimatyzacji konserwowany jest w trakcie swojej pracy.

Nasi Klienci często wykonują serwis klimatyzacji przy okazji sezonowej wymiany opon w naszym zakładzie wulkanizacyjnym .


Nie zwlekaj aż klimatyzacja przestanie działać. Przyjedź już dziś i uniknij zbędnych kosztów!