Telefon: 724 859 409

Kamery, czujniki parkowania i inne akcesoria

Mechanika samochodowa stanowi wyłącznie część oferty Pacar Servis. Nasza firma zajmuje się również montażem kamer i czujników parkowania. Do montażu wykorzystujemy urządzenia najwyższej jakości. Czujniki parkowania montujemy zarówno z tyłu, jak i z przodu auta. W ofercie posiadamy systemy PARKTRONIC z sygnalizatorem głosowym o zmiennym tonie. Ledowe lub graficzne wyświetlacze sygnalizują odległość od przeszkody, a dodatkowe informacje na lusterku jeszcze bardziej ułatwiają parkowanie i manewrowanie w trudnych miejscach.

Niemalejącą popularnością wśród kierowców cieszą się rejestratory jazdy. Poprawnie zamontowana kamera samochodowa włącza się samoistnie po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a jej wyłączenie następuje w momencie zgaszenia silnika. Dostępne są również wersje wyposażone w czujniki ruchu automatycznie włączający kamerę w momencie, gdy samochód rusza lub zostanie przesunięty, nawet przy zgaszonym silniku. Jest to niezwykle przydatna cecha, w momencie, gdy ktoś uderzy w Twój zaparkowany samochód i odjedzie w siną dal… Pamiętaj, że materiał zarejestrowany przez kamerę samochodową może stanowić dowód w sądzie! Należy jednak pamiętać, aby film dostarczyć na oryginalnym nośniku. W tym przypadku jest to karta SD.

Zadzwoń do nas, jeśli masz problem z podłączeniem innych dodatkowych elementów wyposażenia. Możesz liczyć na pełną pomoc naszych fachowców!