Telefon: 724 859 409

Regeneracja turbin, turbosprężarek Kielce

Turbosprężarka swoją budową przypomina komorę gazową, ale nie zachodzi w niej proces spalania, służy do doładowania silnika spalinowego. Niestety ulega ona dość częstym uszkodzeniom. Awaria turbosprężarki nie zawsze jednak oznacza konieczność zakupu nowej, wystarczy regeneracja turbiny (Kielce), aby ponownie działała poprawnie. Warto skorzystać z usług serwisu i znowu cieszyć się działającym urządzeniem.

Jak działa turbosprężarka i kiedy zaczyna się psuć? - Regeneracja turbin Kielce

Turbosprężarka wtłacza dodatkowe powietrze do komory spalania silnika, co zwiększa jego moc. Kiedy turbina zaczyna szwankować, pojawia się nadmierne zużycie oleju silnikowego, a sam mechanizm pracuje głośniej, my natomiast zaczynamy odczuwać obniżenie mocy napędowej. Wówczas regeneracja turbiny w Kielcach często okazuje się konieczna.

Regeneracja turbin w Kielcach może zostać przeprowadzona w profesjonalny sposób przez nasz Pacar Servis, który jest w stanie zapewnić kompleksową usługę w zakresie mechaniki, elektromechaniki oraz regeneracji części.

Regeneracja turbin i turbosprężarek Kielce

Regeneracja turbosprężarek - Kielce

Szybka diagnoza oraz rozpoznanie psującej się turbiny, a następnie fachowa jej naprawa pozwolą przywrócić jej pierwotną sprawność, a silnik znów odzyska swoją moc. Regeneracja turbosprężarek w Kielcach możliwa jest w naszym serwisie od poniedziałku do piątku. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie np. w razie nagłej awarii. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.

Jaką turbinę mogę zregenerować? Kielce

Regeneracja turbin (Kielce) obejmuje niemalże wszystkie typy urządzeń zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. To pewność solidnie wykonanej usługi, staranność oraz profesjonalizm są gwarancją najwyższej jakości serwisu. Regeneracja turbosprężarek w Kielcach odbywa się w naszym profesjonalnie przygotowanym warsztacie, na światowej klasy sprzęcie. Obejmuje ona demontaż, wymianę uszkodzonych części, a następnie montaż nowego podzespołu oraz regulację i testy wykonywane na specjalnym stanowisku.

Oferta obejmuje wiele elementów, np. diagnozę przyczyny awarii oraz stopnia uszkodzenia turbiny, wymianę oraz czyszczenie wszystkich części, a następnie odpowiednie przygotowanie do ponownego użycia. Każde urządzenie po regeneracji poddawane jest pełnemu procesowi regulacji na profesjonalnym stanowisku, które symuluje jego pracę w aucie, dlatego klient ma pewność, że usługa zostanie wykonana z należytą starannością. Decyzja o regeneracji turbosprężarki w Kielcach może się zatem okazać dużo lepsza niż jej wymiana na nową.

Skontaktuj się z nami!