Telefon: 724 859 409

W ramach kompleksowych usług wulkanizacyjnych oferujemy sezonowe wymiany opon wraz z wyważeniem kół oraz naprawy uszkodzonego ogumienia. Posiadamy zaplecze techniczne niezbędne do obsługi opon niskoprofilowych i RUN-FLAT. Naszym Klientom oferujemy bezpłatne napełnienie opon azotem.

Obsługujemy czujniki ciśnienia kół TPMS. Mamy możliwość programowania czujników, przyuczenia, oraz montażu nowych programowanych pod konkretny model auta w naszym serwisie.

Dlaczego warto wybrać „czysty” azot, skoro w powietrzu atmosferycznym znajduje się go niemal 80%? Azot wykorzystywany do napełniania kół jest wolny od wilgoci sprzyjającej korozji felg stalowych. Ponadto nie zmienia swej objętości podczas zmiany temperatury, co zapewnia utrzymanie odpowiedniego ciśnienia kół w każdych warunkach drogowych. Wpływa to na poprawę przyczepności, skrócenie drogi hamowania i obniżenie zużycia paliwa. Ponadto dzięki azotowi opona utrzymuje kilkukrotnie dłużej stałe ciśnienie, co jest istotne dla jej żywotności i bezpieczeństwa.

Dodatkowo świadczymy usługę przechowywania opon. O szczegóły pytaj w naszym serwisie wulkanizacyjnym w Szóstakach!